2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Elektriciteit en Aardgas 2028-2029 met 2 optiejaren
Beschreibung: Consortium Leiden besteedt gezamenlijk het energiecontract aan. Het gaat om een vaste looptijd van 2028 en 2029 met de optiejaren 2030 en 2031. In totaal gaat het om een jaarlijks volume van 59.750 MWh elektriciteit en 1,85 miljoen m3 aardgas.
Interne Kennung: FCL-1932026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het contract bevat twee optiejaren: 2030 en 2031.