319383-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – Virtuální endoskopické a diagnostické centrum - laparoskopický trenažér
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVirtuální endoskopické a diagnostické centrum - laparoskopický trenažér
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodání profesionálních laparoskopických virtuálních trenažérů s haptickou odezvou. Předmětem veřejné zakázky v části 1 je dodání 4 ks laparoskopického virtuálního trenažéru s haptickou odezvou. Předmětem veřejné zakázky v části 2 je dodání 3 ks laparoskopického hybridního simulátoru.
Interne KennungVZ 13/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelLaparoskopický virtuální trenažér s haptickou odezvou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 1 je dodání 4 ks laparoskopického virtuálního trenažéru s haptickou odezvou
Interne KennungČást 1
LosLOT-0002
TitelLaparoskopický hybridní simulátor
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 2 je dodání 3 ks laparoskopického hybridního simulátoru.
Interne KennungČást 2