319393-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa jednej sztuki fabrycznie nowego samochodu zaopatrzeniowego dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu (ST.2370.6.2026)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa jednej sztuki fabrycznie nowego samochodu zaopatrzeniowego dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu (ST.2370.6.2026)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa jednej sztuki fabrycznie nowego samochodu zaopatrzeniowego dla Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu”. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie nie jest podzielone na części, a więc Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie: Ze względu na wymagany poziom jakości wymagany jest jeden podmiot realizujący zamówienie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień