See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka HW komponent pro železniční kolejová vozidla řady 840
Beschreibung: dodávka hardwarových komponent určených pro železniční kolejová vozidla, které budou sloužit jako informační a akustický systém pro cestující, systém Wi-Fi pro cestující a kamerový systém s funkcí automatického sčítání cestujících, včetně provedení oživení a ověření funkčnosti kamerového systému.
Vorherige Bekanntmachung: 779777-2023
Interne Kennung: VZ0243592
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem, 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation, 30195800 Hängeschienen oder Halter, 50343000 Reparatur und Wartung von Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 a § 222 ZZVZ, vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, a to za podmínek uvedených níže, aniž by se jednalo o podstatnou změnu smlouvy. Vyhrazené změny se mohou týkat zejména: • úpravy technických parametrů dodávaných komponent vyplývajících z výsledků testování prototypu či schválení prototypu drážním úřadem prototypu, • úprav harmonogramu plnění, v důsledku případných změn technických parametrů z důvodů, které vznikly při testování prototypu či schválení drážního úřadu Podmínkou provedení změny je, že: • změna nebude měnit celkový charakter veřejné zakázky, • změna bude provedena v rozsahu nezbytném k dosažení účelu veřejné zakázky, • změna bude realizována v souladu s § 222 ZZVZ.