See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace Základní školy Březno – projektová dokumentace, inženýrská činnost a dozor projektanta
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je vypracování a/nebo poskytnutí, tj. závazek vybraného Dodavatele vypracovat a/nebo poskytnout Zadavateli: a) Průzkumy b) Architektonická studie c) Dokumentace k podání žádosti o dotaci d) vypracování projektové dokumentace pro povolení záměru včetně orientačního rozpočtu stavby a dokumentace pro odstranění stavby e) vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby a zadání veřejné zakázky včetně položkového rozpočtu a výkazu výměr a projektové dokumentace pro odstranění stavby včetně položkového rozpočtu. f) součinnost při výběru zhotovitele stavby g) Studie interiéru h) Prováděcí dokumentace interiéru, včetně položkového rozpočtu a výkazu výměr i) zajištění inženýrské činnosti a j) zajištění autorského dozoru. vše pro účely projektu „Revitalizace Základní školy Březno“.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení bez uveřejnění bylo zahájeno na základě výsledku Soutěže o návrh, která byla zahájena dne 16. 12. 2024 odesláním formuláře na VZ a to Evidenčního formuláře číslo F2024-063369 a Evidenčním číslem zakázky Z2024-063369 uveřejněna dne 17.12.2024. Soutěž o návrh byla ukončena ve smyslu § 149 odst. 3 písm. a) ZZVZ 11.5.2025 tím, že marně uplynula lhůta pro podání námitek, jelikož žádný z účastníků soutěže o návrh nepodal námitky. Dne 04.09.2025 byl uveřejněn formulář 36 - Oznámení o výsledku soutěže o návrh ve Věstníku veřejných zakázek pod evidenčním číslem formuláře F2025-048724 a evidenčním číslem zakázky Z2024-063369 Dne 01. 09. 2025 vyzval vyhlašovatel prostřednictvím administrátora, všechny ocenění ateliery k jednání v rámci jednacího řízení bez uveřejnění. Jednání proběhlo dne 04. 09. 2025 online formou. Na základě závěru jednaní účastnici poslali komentář ke zadávací dokumentaci a smlouvě o dílo a z toho důvodu byly dne 02. 12. 2025 prostřednictvím administrátora, vyzvaný všechny ocenění ateliery k dalšímu jednaní. Jednání proběhlo dne 04. 12. 2025 online formou. Záznam jednaní je k dispozici u vyhlašovatele. Na základě jednání byla zhotovená finální podoba zadávací dokumentace a smlouva a v souladu se soutěžními podmínkami byla k podání osloven soutěžící, který se umístil na prvním místě. V rámci JŘBU došlo k zemně formy podnikání z fyzické osoby Lenka Milerová na právnickou osobu Lenka Milerová architektka s.r.o., IČO: 23747609, se sídlem Bořivojova 1059/46, 130 00 Praha 3. Soutěžící byl vyzván k podání nabídky dne 11. 03. 2026. Soutěžící, který se umístil na prvním místě a u jehož došlo ke změně formy podnikání podal dne 18. 03. 2026 nabídku. Rada obce Březno dne 27. 03. 2026 rozhodlo o výběru dodavatele a po upnutí lhůty k podání námitek došlo k podpisu smlouvy o dílo.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Revitalizace Základní školy Březno – projektová dokumentace, inženýrská činnost, dozor projektanta
Interne Kennung: BRE