2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voorgenomen Gunning van Opdracht - Broker / MSP dienstverlening Inhuur Personeel PWN
Beschreibung: PWN heeft een openbare Europese aanbestedingsprocedure (TenderNed-kenmerk 511857) gevolgd om een dienstverlener te contracteren ter ondersteuning van de uitvoering en doorontwikkeling van het inhuurproces. De opdracht voor deze dienstverlening was hiervoor in juli 2025 definitief gegund. In de samenwerking is echter gebleken dat PWN en de Opdrachtnemer verschillende opvattingen hebben over de gewenste invulling en verdere doorontwikkeling van de dienstverlening. Na meerdere gesprekken is gezamenlijk geconcludeerd dat dit verschil van inzicht niet op een voor beide partijen bevredigende manier kon worden overbrugd. Beide organisaties betreuren deze uitkomst, maar gaan desondanks in goede verstandhouding uit elkaar. De Opdrachtnemer zal haar dienstverlening aan PWN voortzetten voor alle lopende inhuurovereenkomsten, zolang deze van kracht zijn. Alle overige dienstverlening aan PWN wordt beëindigd. PWN is voornemens om na beëindiging van de samenwerking de opdracht te gunnen aan de Partij die als 2e was geëindigd in de aanbesteding en waarmee PWN derhalve een Wachtkamer overeenkomst was overeengekomen. Met het omzetten van de Wachtkamerovereenkomst naar een nieuwe Raamovereenkomst, wordt de Opdracht automatisch gegund aan de nieuwe Opdrachtnemer; Randstad Enterprise Inhouse Solutions. Over de samenwerking, het implementatietraject of onderling detailafspraken zullen de betrokkenen geen verdere uitlatingen doen, zoals overeengekomen.
Vorherige Bekanntmachung: 363085-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een aankondiging van een gegunde Opdracht door omzetting van een Wachtkamer overeenkomst naar een Raamovereenkomst van een reeds gegunde Opdracht. De reeds gegunde Opdracht betreft de Opdracht horende bij de aanbesteding met Tenderned kenmerk 511857
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0000