319486-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – ZAKUP SPRZĘTU MEDYCZNEGO NA RZECZ ZAKŁADU OPIEKUŃCZO LECZNICZEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP SPRZĘTU MEDYCZNEGO NA RZECZ ZAKŁADU OPIEKUŃCZO LECZNICZEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego na rzecz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 zadania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego, znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie 1
BeschreibungWspomagający sprzęt medyczny
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0025
TitelZadanie 2
BeschreibungZakup defibrylatora - 2 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
LosLOT-0026
TitelZadanie 3
BeschreibungPomocnicze wyposażenie medyczne
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen