2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa specjalistycznego pojazdu do zbiórki i transportu odpadów komunalnych (duży)
Beschreibung: 1. Zapytanie dotyczy zakupi i dostawy specjalistycznego pojazdu do zbiórki i transportu odpadów komunalnych (duży). 2. Specyfikacja pojazdu jest wskazana w rozdziale III Zapytania ofertowego nr 01/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 02.04.2026 r. 3. Zamawiający w ramach tego postepowania nie dopuszcza zakupu zarówno pojazdu jak i jego zabudowy jako elementów używanych. 4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) Pojazd wraz z zabudową zgodny ze specyfikacją zawartą w rozdziale III Zapytania ofertowego nr 01/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 02.04.2026 r.; b) Deklaracja/e zgodności z obowiązującymi normami na oferowaną zabudowę; c) Dokumentacja pojazdu zgodna z obowiązującymi na dzień dostawy przepisami prawa polskiego; d) Dokumentacja typu techniczno-ruchowa dla zabudowy, w tym w szczególności instrukcja obsługi w języku polskim; e) Dostawa na miejsce realizacji projektu i sprawdzenie funkcjonalności; f) Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi. Szczegółowe informacje zawarte są w Zapytaniu ofertowym nr 01/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 02.04.2026 r. dostępnym na stronie internetowej https://www.reko-odpady.pl/dofinansowania/
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Specjalistyczny pojazd do zbiórki i transportu odpadów komunalnych (duży).
Beschreibung: Zamówienie dotyczy zakupu i dostawy specjalistycznego pojazdu do zbiórki i transportu odpadów komunalnych (duży). SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Zabudowa: Typ – trójkomorowa, przystosowana do jednoczesnego odbioru minimum 3 frakcji odpadów. Każda komora: • szczelna, • niezależna, • możliwość oddzielnego opróżniania Zabudowa musi być fabrycznie przystosowana do pracy wielokomorowej. 2. Skrzynia ładunkowa: • pojemność całkowita w przedziale od 18 do 24 m3. • podział na 3 komory, w tym bio-box o min. objętości 5,5 m3, zamontowany pomiędzy kabiną kierowcy a skrzynią ładunkową, • konstrukcja stalowa, • szczelność eksploatacyjna, • brak obowiązku zbiornika odcieków – wymagane zabezpieczenie przed wyciekiem. 3. Funkcjonalności zabudowy: • Wznowienie cyklu prasy po zatrzymaniu pojazdu • Hamulec ręczny nie wymagany do włączenia zabudowy 4. Wyposażenie dodatkowe zabudowy • wyposażona w myjkę do rąk o pojemności co najmniej 30L - z dozownikiem mydła, • wyposażona w skrzynkę na gaśnicę 5. System prasowania: • stopień zagęszczania min. 3:1 • czas cyklu max. 34 s • elementy trudnościeralne wykonane ze stali HARDOX lub równoważnej o podwyższonej odporności na ścieranie. 4. Odwłok: • przystosowany do pracy wielokomorowej, • automatyczna blokada • kierowanie odpadów do wybranej komory. 5. Urządzenie zasypowe: • pojemniki 80–1100 l, • wybór komory automatyczny/manualny • czas cyklu: do 34s • kurtyny 6. Sterowanie: • terminal w kabinie, • wybór komory, • diagnostyka. 7. Oświetlenie: • Oświetlenie drogowe na skrzyni - Zestaw LED oświetlenia obrysowego - montaż pod skrzynią (zestaw min. 4 lamp LED) • Oświetlenie drogowe na odwłoku - Zestaw LED oświetlenia drogowego - montaż na odwłoku pod wrzutnik • Oświetlenie ostrzegawcze na skrzyni - Zestaw LED oświetlenia ostrzegawczego – co najmniej 2 lampy błyskowe, lewy i prawy róg skrzyni – białe • Oświetlenie ostrzegawcze na odwłoku - Zestaw LED oświetlenia ostrzegawczego – co najmniej 2 lampy błyskowe, lewa i prawa strona odwłoka – białe • Oświetlenie robocze boków zabudowy - LED oświetlenie otoczenia -co najmniej 6 lamp roboczych, na górze zabudowy - skierowane na lewą i prawą stronę • Oświetlenie robocze tyłu zabudowy - Zestaw LED oświetlenia roboczego – co najmniej 2 lampy robocze, na górze odwłoka - skierowane do tyłu 8. Monitoring – system monitoringu oparty o co najmniej : kamera o kącie widzenia co najmniej 112° i co najmniej 7" kolorowy wyświetlacz (kamera montowana na górze odwłoka, wyświetlacz w kabinie) 9. Pojazd: • DMC 26 000 kg, • układ osi 6x2, • trzecia oś (tylna wleczona) skrętna – wymagana, z układem skrętu osi wleczonej (mechanicznym lub elektrohydraulicznym) oraz możliwością blokady przy cofaniu, • zawieszenie: przód mechaniczne, tył pneumatyczne, • silnik min. 320 KM, • skrzynia automatyczna, • przystawka odbioru mocy (PTO), • blokada mechanizmu różnicowego, • felgi aluminiowe, • przystosowany do zabudowy wielokomorowej. WYMAGANIA PODSTAWOWE Przedmiot oferty musi dotyczyć i być zgodny z przedmiotem zamówienia opisanym w rozdziale II oraz musi uwzględniać specyfikację pojazdu zawartą w rozdziale III Zapytania ofertowego nr 01/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 02.04.2026 r. Poniżej wskazujemy wymagania podstawowe określone w stosunku do przedmiotu zamówienia i Dostawcy, których brak możliwości spełnienia przez Dostawcę, powoduje negatywną ocenę i odrzucenie oferty: 1. Przedmiot oferty musi uwzględniać parametry i funkcjonalności wskazane w rozdziale III Zapytania ofertowego nr 01/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 02.04.2026 r. 2. Osiągnięcie wskazanych parametrów i funkcjonalności będzie warunkiem niezbędnym odbioru końcowego. 3. Minimalny okres gwarancji na pojazd – 12 miesięcy. 4. Minimalny okres gwarancji na zabudowę – 24 miesiące 5. Minimalne wymagania dotyczące serwisu gwarancyjnego: a) obsługa zgłoszenia w języku polskim b) podjęcie działań serwisowych w zakresie zabudowy - bezpośrednio po zgłoszeniu 6. Zapewnienie serwisu pogwarancyjnego w zakresie zabudowy. 7. Maksymalny okres realizacji umowy w odniesieniu do zakresu przedmiotu zamówienia, wynosi 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. 8. Oferent w odniesieniu do oferowanego przedmiotu zamówienia jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym (załącznik nr 1) referencję w ilości min. 3szt. Wskazane referencyjne transakcje muszą się odnosić do pojazdów o zbliżonych parametrach oraz zbliżonej wartości sprzedanych i użytkowanych na terenie UE. 9. Warunki udziału/wymagania wobec dostawcy- o udzielenie zamówienia może ubiegać się Oferent/Dostawca spełniający łącznie następujące warunki: a) Dysponuje potencjałem finansowym, technicznym i osobowym, oraz doświadczeniem dającym zdolność do wykonania umowy; b) Niezalegający z zapłatą podatków i składek ubezpieczenia społecznego. Dla weryfikacji zobowiązany jest dołączyć do oferty zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS, lub innych danin publiczno-prawnych. Szczegółowe informacje zawarte są w Zapytaniu ofertowym nr 01/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 02.04.2026 r. dostępnym na stronie internetowej https://www.reko-odpady.pl/dofinansowania/
Interne Kennung: 01/REKO/NFOŚ/2026