319552-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup i dostawa kolumny i lampy anestezjologicznej na potrzeby Oddziału Ginekologicznego SP ZOZ w Łapach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa kolumny i lampy anestezjologicznej na potrzeby Oddziału Ginekologicznego SP ZOZ w Łapach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja sprzętu ginekologicznego do wykonywania zabiegów na potrzeby SP ZOZ w Łapach zgodnie ze specyfikacjami: rodzajową oraz ilościową, które składają się na opis przedmiotu zamówienia (zał. nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, zał. nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz zał. nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia). SWZ Rozdział 4 TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia: w terminie do 4 tygodni od dnia zakończenia robót budowlanych oddziału ginekologicznego, na który mają być dostarczone urządzenia będące przedmiotem niniejszego zamówienia. Termin zakończenia trwających robót budowlanych oddziału ginekologicznego, jest określony w umowie na 29 stycznia 2027 roku. Zamawiający zastrzega, iż termin realizacji może ulec przedłużeniu w przypadku przedłużenia się robót budowlanych oddziału ginekologicznego, tj. w miejscu, w którym docelowo zamontowany zostanie przedmiot zamówienia. Koszt przechowywania elementów zamówienia do czasu montażu ponosi Wykonawca/Dostawca. Zadanie realizowane w ramach Nr projektu LTPL00467 pn. „Wspólna inicjatywa na rzecz poprawy transgranicznej opieki medycznej w ramach Programu Interreg Litwa-Polska 2021-2027” realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg VI-A Litwa – Polska 2021-2027 współfinansowanego przez Unię Europejską.
Interne KennungZP/34/2026/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenszgodnie z art.138 ust.4 ustawy PZP - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31524110 OP-Leuchten, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja sprzętu ginekologicznego do wykonywania zabiegów na potrzeby SP ZOZ w Łapach zgodnie ze specyfikacjami: rodzajową oraz ilościową, które składają się na opis przedmiotu zamówienia (zał. nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, zał. nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz zał. nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia). SWZ Rozdział 4 TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia: w terminie do 4 tygodni od dnia zakończenia robót budowlanych oddziału ginekologicznego, na który mają być dostarczone urządzenia będące przedmiotem niniejszego zamówienia. Termin zakończenia trwających robót budowlanych oddziału ginekologicznego, jest określony w umowie na 29 stycznia 2027 roku. Zamawiający zastrzega, iż termin realizacji może ulec przedłużeniu w przypadku przedłużenia się robót budowlanych oddziału ginekologicznego, tj. w miejscu, w którym docelowo zamontowany zostanie przedmiot zamówienia. Koszt przechowywania elementów zamówienia do czasu montażu ponosi Wykonawca/Dostawca.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 31524110 OP-Leuchten