See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE SPRZĄTANIA W OBIEKTACH KUBATUROWYCH - sprawa nr 11/2023
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie sprzątania w obiektach kubaturowych w miejscowościach Grudziądz, Gardeja, Grupa, Brodnica i Chełmno, Grubno, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem w częstotliwościach oraz wymaganiami określonymi w Rozdziale 3 SWZ, Załączniku Nr 1 do SWZ oraz Załączniku Nr 3 do SWZ i Załączniku nr 4, według zadań: Zadanie nr 1: usługa sprzątania w obiektach kubaturowych w Grudziądzu i Gardei, Zadanie nr 2: usługa sprzątania w obiektach kubaturowych w Grupie, Zadanie nr 3: usługa sprzątania w obiektach kubaturowych w Brodnicy, Zadanie nr 4: usługa sprzątania w obiektach kubaturowych w Chełmnie, Grubnie. 2. Opis przedmiotu zamówienia składający się m.in. na: zakres szczegółowy usługi i wykonywanych czynności; przedmiot usługi, terminy i częstotliwość wykonywania czynności w ramach usługi; opis obiektów / miejsc wraz z ilościami; minimalne wymagania Zamawiającego istotne dla realizacji usługi
Vorherige Bekanntmachung: 177240-2023
Interne Kennung: 11/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania w obiektach kubaturowych w Grudziądzu i Gardei
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie sprzątania w obiektach kubaturowych w miejscowościach Grudziądz, Gardeja zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem w częstotliwościach oraz wymaganiami określonymi przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga od Wykonawcy lub jego podwykonawcy (o ile występuje) aby zatrudnił/zatrudniał na umowę o pracę, wszystkie osoby bezpośrednio wykonujące usługi utrzymania czystości w zakresie obejmującym przedmiotowe postępowanie w okresie realizacji zamówienia – wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 j.t.). Wykonawca lub podwykonawca jest zobowiązany zatrudniać na umowę o pracę osoby co najmniej na czas realizacji umowy zawartej pomiędzy Wykonawcą z Zamawiającym - art. 95 ustawy PZP
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzątania w obiektach kubaturowych w w Grupie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie sprzątania w obiektach kubaturowych w miejscowości Grupa zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem w częstotliwościach oraz wymaganiami określonymi przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga od Wykonawcy lub jego podwykonawcy (o ile występuje) aby zatrudnił/zatrudniał na umowę o pracę, wszystkie osoby bezpośrednio wykonujące usługi utrzymania czystości w zakresie obejmującym przedmiotowe postępowanie w okresie realizacji zamówienia – wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 j.t.). Wykonawca lub podwykonawca jest zobowiązany zatrudniać na umowę o pracę osoby co najmniej na czas realizacji umowy zawartej pomiędzy Wykonawcą z Zamawiającym - art. 95 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa sprzątania w obiektach kubaturowych w Brodnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie sprzątania w obiektach kubaturowych w miejscowości Brodnica, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem w częstotliwościach oraz wymaganiami określonymi przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga od Wykonawcy lub jego podwykonawcy (o ile występuje) aby zatrudnił/zatrudniał na umowę o pracę, wszystkie osoby bezpośrednio wykonujące usługi utrzymania czystości w zakresie obejmującym przedmiotowe postępowanie w okresie realizacji zamówienia – wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 j.t.). Wykonawca lub podwykonawca jest zobowiązany zatrudniać na umowę o pracę osoby co najmniej na czas realizacji umowy zawartej pomiędzy Wykonawcą z Zamawiającym - art. 95 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa sprzątania w obiektach kubaturowych w Chełmnie, Grubnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie sprzątania w obiektach kubaturowych w miejscowościach Chełmno, Grubno, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem w częstotliwościach oraz wymaganiami określonymi przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga od Wykonawcy lub jego podwykonawcy (o ile występuje) aby zatrudnił/zatrudniał na umowę o pracę, wszystkie osoby bezpośrednio wykonujące usługi utrzymania czystości w zakresie obejmującym przedmiotowe postępowanie w okresie realizacji zamówienia – wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 j.t.). Wykonawca lub podwykonawca jest zobowiązany zatrudniać na umowę o pracę osoby co najmniej na czas realizacji umowy zawartej pomiędzy Wykonawcą z Zamawiającym - art. 95 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Zadanie nr 4