319578-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni dydaktycznych dla Powiatu Malborskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni dydaktycznych dla Powiatu Malborskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni dydaktycznych dla Powiatu Malborskiego wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem (w zależności od Części) wyposażenia pracowni do celów edukacyjnych i dydaktycznych dla Technikum nr 3 w Malborku, Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku. Projekt pn. „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie malborskim” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działanie 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 osobnych Części.
Interne KennungZP.272.18.2026.MS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 30237240 Webkamera, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32413100 Router für Netzwerke, 37453300 Disken, 38520000 Scanner, 39162100 Lehrmittel, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48823000 Dateiverwalter, 39162110 Lehrbedarf, 44510000 Werkzeug, 44512930 Werkzeugträger, 44512940 Werkzeugsätze, 30231320 Tastbildschirme, 32323500 Video-Überwachungssystem, 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 Pracownia elektryczna w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 10 do SWZ
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 30231320 Tastbildschirme
LosLOT-0002
Titel2 Pracownia obróbki ręcznej w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512930 Werkzeugträger, 44512940 Werkzeugsätze, 39162110 Lehrbedarf, 39162100 Lehrmittel, 44510000 Werkzeug
LosLOT-0003
Titel3 Pracownie dydaktyczne w Technikum nr 3 w Malborku
Interne Kennung3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 39162110 Lehrbedarf, 48823000 Dateiverwalter, 38520000 Scanner, 37453300 Disken, 32413100 Router für Netzwerke, 48823000 Dateiverwalter, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 30237240 Webkamera, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 30232100 Drucker und Plotter, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer