See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca obsługa urządzeń ochrony przeciwpowodziowej – wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni w Kielcach w latach 2022-2024”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżąca obsługa urządzeń ochrony przeciwpowodziowej – wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni w Kielcach w latach 2022 -2024. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: a) Część I - Teren NW w Busku – Zdroju oraz NW w Kazimierzy Wielkiej; łącznie teren NW Busko - Zdrój: : wały p.powodziowe - 23,200 km, śluzy wałowe i odpływy od śluz – 8 szt./408 mb. Łącznie teren NW Kazimierza Wielka: wały p.powodziowe - 7,400 km, śluzy wałowe - 8 szt. i odpływy od śluz - 4 szt./363 mb. b) Część II - Teren NW w Jędrzejowie; łącznie: wały przeciwpowodziowe - 46,091 km, śluzy wałowe i odpływy od śluz - 37 szt./925 mb, przepusty z piętrzeniem – 4 szt., jazy – 2 szt., rurociąg 3x Ø315 mm, L = 40 mb – 1 szt. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia dla każdej części określa: Opis przedmiotu zamówienia – stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz Wzór umowy – stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: KR.ROZ.2810.221.2021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311100 Unterstützende Leistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Teren NW w Busku – Zdroju oraz NW w Kazimierzy Wielkiej
Beschreibung: Część I - Teren NW w Busku – Zdroju oraz NW w Kazimierzy Wielkiej; łącznie teren NW Busko - Zdrój: : wały p.powodziowe - 23,200 km, śluzy wałowe i odpływy od śluz – 8 szt./408 mb. Łącznie teren NW Kazimierza Wielka: wały p.powodziowe - 7,400 km, śluzy wałowe - 8 szt. i odpływy od śluz - 4 szt./363 mb. b)
Interne Kennung: Część 1