See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka rozwojowa w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Podkarpackiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka rozwojowa (zwaną dalej: Jednostkowa Pożyczka/Pożyczka) przeznaczonym na finansowanie inwestycji realizowanych na terenie województwa podkarpackiego przez Ostatecznych Odbiorców. Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (zwaną dalej: Metryka) stanowiącej załącznik do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU).
Interne Kennung: DZK/17/DIF/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001