See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy leków z programów lekowych typu B i typu C - PN/16/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy leków z programów lekowych typu B i typu C. Oferta Wykonawcy musi obejmować pełen zakres zamówienia tj. 100% asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym dla danego zadania. Złożenie oferty nieobejmującej wszystkich pozycji w danym zadaniu, będzie skutkowało jej odrzuceniem jako niezgodnej z warunkami zamówienia. 2. Zamówienie obejmuje 13 zadań (części) Zadanie 1 - program lekowy C.37, Zadanie 2 – program lekowy B.29, Zadanie 3 – program lekowy B.70, Zadanie 4 – program lekowy B.29, Zadanie 5 – program lekowy C.45, Zadanie 6 – program lekowy B.70, Zadanie 7 – program lekowy B.29, Zadanie 8 – program lekowy B.29, Zadanie 9 - program lekowy B.29, Zadanie 10 – program lekowy B.126, Zadanie 11 – program lekowy C.43, Zadanie 12 - program lekowy B.139, Zadanie 13 – program lekowy B.70. 3. Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PN/16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W świetle powyższych przepisów Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 1 .w przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania i skrócił termin składania ofert do 15 dni. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu ujął lek izotopowy Lutatherę, który jest niezbędny w leczeniu pacjentów. Mamy pacjentów z rozpoczętym już protokołem terapii. Poza tym obecnie mamy pacjenta w trakcie badań obrazowych, który również jest kwalifikowany do terapii, z dotychczasowych badań wynika, że najprawdopodobniej będzie leczony. Dodam, że lek jest izotopem i nie można zrobić z niego żadnego wcześniejszego zamówienia z uwagi na krótki okres ważności. Zamawiający znalazł się w sytuacji, w której konieczny jest zakup ww. leku w celu zapewnienia ciągłości realizacji programu lekowego B.139 w leczeniu pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 LANREOTIDUM
Beschreibung: Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 INTERFERONUM β – 1A
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 BEVACIZUMABUM
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 DIMETHYLIS FUMARAS
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 OCTREOTIDUM
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 FARICIMAB
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 OZANIMODUM
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 OFATUMUMABUM
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 INTERFERON β – 1B
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 TOLVAPTANUM
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 MITOTAN
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 LUTETIUM (177LU) OXODOTREOTIDI
Interne Kennung: Zadanie 12
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0013
Titel: 13 RANIBIZUMAB
Interne Kennung: Zadanie 13