2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz 12 Sądów Rejonowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa nowych, nieużywanych, nieregenerowanych i niepochodzących z odzysku materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz odbiór w ramach umowy zużytych w/w materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz 12 Sądów Rejonowych, tj. zlokalizowanych: Dla części I: Sąd Rejonowy w Chodzieży, ul. Krasińskiego 10, 64-800 Chodzież oraz Ośrodek Kuratorski w Chodzieży Sąd Rejonowy w Gostyniu, ul. Sądowa 1, 63-800 Gostyń Sąd Rejonowy w Grodzisku Wlkp., ul. Żwirki i Wigury 3, 62-065 Grodzisk Wlkp. Sąd Rejonowy w Kościanie, Pl. Niezłomnych 2, 64-000 Kościan Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu, Plac Niepodległości 31, 64-300 Nowy Tomyśl Sąd Rejonowy w Obornikach, ul. Piłsudskiego 47, 64-600 Oborniki Dla części II: Sąd Rejonowy w Wolsztynie, ul. A. Mickiewicza 2, 64-200 Wolsztyn Sąd Rejonowy w Złotowie, ul. Konopnickiej 15, 77-400 Złotów Sąd Rejonowy w Rawiczu, ul. Ignacego Buszy 1, 63-900 Rawicz Sąd Rejonowy w Śremie, ul. Franciszkańska 4, 63-100 Śrem Sąd Rejonowy w Środzie Wlkp., ul. Stary Rynek 6, 63-000 Środa Wielkopolska Sąd Rejonowy we Wrześni, ul. Jana Pawła II 10, 62 - 300 Września oraz Ośrodek Kuratorski we Wrześni Dla części III: Sąd Okręgowy w Poznaniu, ul. Hejmowskiego 2, 61-736 Poznań Sąd Okręgowy w Poznaniu, O/Z w Lesznie, ul. Chrobrego7 Sąd Okręgowy w Poznaniu, O/Z w Pile, ul. Witaszka 2A OZSS nr 1 w Poznaniu, OZSS nr 2 w Poznaniu, OZSS w Lesznie, ul. Kasprowicza 3 OZSS w Pile, ul. Witaszka 2A.
Interne Kennung: ZP.261.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest wy trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z art. 139 ust. 1 Ustawy Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy e Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30125100 Tonerpatronen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz 12 Sądów Rejonowych Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa nowych, nieużywanych, nieregenerowanych i niepochodzących z odzysku materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz odbiór w ramach umowy zużytych w/w materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz 12 Sądów Rejonowych, tj. zlokalizowanych: Dla części I: Sąd Rejonowy w Chodzieży, ul. Krasińskiego 10, 64-800 Chodzież oraz Ośrodek Kuratorski w Chodzieży Sąd Rejonowy w Gostyniu, ul. Sądowa 1, 63-800 Gostyń Sąd Rejonowy w Grodzisku Wlkp., ul. Żwirki i Wigury 3, 62-065 Grodzisk Wlkp. Sąd Rejonowy w Kościanie, Pl. Niezłomnych 2, 64-000 Kościan Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu, Plac Niepodległości 31, 64-300 Nowy Tomyśl Sąd Rejonowy w Obornikach, ul. Piłsudskiego 47, 64-600 Oborniki.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz 12 Sądów Rejonowych Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa nowych, nieużywanych, nieregenerowanych i niepochodzących z odzysku materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz odbiór w ramach umowy zużytych w/w materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz 12 Sądów Rejonowych, tj. zlokalizowanych: Dla części II: Sąd Rejonowy w Wolsztynie, ul. A. Mickiewicza 2, 64-200 Wolsztyn Sąd Rejonowy w Złotowie, ul. Konopnickiej 15, 77-400 Złotów Sąd Rejonowy w Rawiczu, ul. Ignacego Buszy 1, 63-900 Rawicz Sąd Rejonowy w Śremie, ul. Franciszkańska 4, 63-100 Śrem Sąd Rejonowy w Środzie Wlkp., ul. Stary Rynek 6, 63-000 Środa Wielkopolska Sąd Rejonowy we Wrześni, ul. Jana Pawła II 10, 62 - 300 Września oraz Ośrodek Kuratorski we Wrześni.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz 12 Sądów Rejonowych Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa nowych, nieużywanych, nieregenerowanych i niepochodzących z odzysku materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz odbiór w ramach umowy zużytych w/w materiałów eksploatacyjnych na potrzeby Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz 12 Sądów Rejonowych, tj. zlokalizowanych: Dla części III: Sąd Okręgowy w Poznaniu, ul. Hejmowskiego 2, 61-736 Poznań Sąd Okręgowy w Poznaniu, O/Z w Lesznie, ul. Chrobrego7 Sąd Okręgowy w Poznaniu, O/Z w Pile, ul. Witaszka 2A OZSS nr 1 w Poznaniu, OZSS nr 2 w Poznaniu, OZSS w Lesznie, ul. Kasprowicza 3 OZSS w Pile, ul. Witaszka 2A.
Interne Kennung: Część III