See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywne dostawy butów letnich, zimowych oraz trzewików (postępowanie podzielone na 3 części)”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są sukcesywne dostawy butów letnich, zimowych oraz trzewików (postępowanie podzielone na 3 części). 2. Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 1695-2026
Vorherige Bekanntmachung: 57097-2026
Vorherige Bekanntmachung: 69301-2026
Vorherige Bekanntmachung: 87070-2026
Vorherige Bekanntmachung: 102066-2026
Interne Kennung: ZP/2025/12/0131/PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Sukcesywne dostawy butów letnich, zimowych oraz trzewików (postępowanie podzielone na 3 części)” - Część nr 1: Półbuty letnie
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są sukcesywne dostawy butów letnich, zimowych oraz trzewików (postępowanie podzielone na 3 części) - Część nr 1: Półbuty letnie. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1do SWZ.
Interne Kennung: ZP/2025/12/0131/PW - Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: „Sukcesywne dostawy butów letnich, zimowych oraz trzewików (postępowanie podzielone na 3 części)” - Część nr 2: Buty zimowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są sukcesywne dostawy butów letnich, zimowych oraz trzewików (postępowanie podzielone na 3 części) - Część nr 2: Buty zimowe. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1do SWZ.
Interne Kennung: ZP/2025/12/0131/PW - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: „Sukcesywne dostawy butów letnich, zimowych oraz trzewików (postępowanie podzielone na 3 części)” - Część nr 3: Trzewiki letnie z membraną
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są sukcesywne dostawy butów letnich, zimowych oraz trzewików (postępowanie podzielone na 3 części) - Część nr 3: Trzewiki letnie z membraną. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1do SWZ.
Interne Kennung: ZP/2025/12/0131/PW - Część nr 3