2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi transportu sanitarnego w zakresie przewozu pacjentów z miejsca zamieszkania do Poradni Leczenia Ran Przewlekłych u Zamawiającego i powrót
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportu sanitarnego w zakresie przewozu pacjentów z miejsca zamieszkania do Poradni Leczenia Ran Przewlekłych u Zamawiającego i powrót. Usługa będzie realizowana transportem zwykłym (T) lub podstawowym (P). Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usług transportu pacjentów od poniedziałku do piątku przez cały okres obowiązywania umowy w godzinach pracy Poradni Leczenia Ran Przewlekłych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz cenowy oraz Załącznik nr 1 A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia regulują postanowienia "Wzoru Umowy" - Załącznik nr 5 do SWZ. Termin realizacji zamówienia czas określony: 18 miesięcy od daty podpisania umowy. Liczba zleceń na transport wynikać będzie z uzasadnionych potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: PN 45/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi transportu sanitarnego w zakresie przewozu pacjentów z miejsca zamieszkania do Poradni Leczenia Ran Przewlekłych u Zamawiającego i powrót.
Beschreibung: Świadczenie usługi transportu sanitarnego w zakresie przewozu pacjentów z miejsca zamieszkania do Poradni Leczenia Ran Przewlekłych u Zamawiającego i powrót. Usługa będzie realizowana transportem zwykłym (T) lub podstawowym (P) od poniedziałku do piątku przez cały okres obowiązywania umowy w godzinach pracy Poradni Leczenia Ran Przewlekłych.