2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont, przebudowa i nadbudowa budynku Sceny Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku Sceny Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 28 obejmujących remont, przebudowę, nadbudowę budynku Sceny Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu wraz z dostawą i montażem wyposażenia, technologii scenicznej, sprzętu elektroakustycznego oraz oświetlenia scenicznego wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. Nr 1 i 1b oraz pozostałe załączniki do niniejszej SWZ stanowiące integralną część dokumentacji przetargowej tj. między innymi dokumentacja projektowa, STWiORB, decyzje, uzgodnienia, opinie, projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego (projekt umowy).
Interne Kennung: ZP/PN/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212322 Bau von Theatern, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001