319855-2025 - Ergebnis
Tschechien – Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch – Průběžný mycí pásový automat
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrůběžný mycí pásový automat
BeschreibungDodání 1ks mycího pásového automat a demontáž stávajícího stroje a jeho odvoz do sběrny s vystavením návrhu k likvidaci, balné a doprava nového automatu s dočasným uskladněním před samotným započetím instalace, umístění a sestavení dílů nového mycího automatu včetně napojení a zprovoznění. Ve zkušební době zaškolení obsluhujících pracovníků, a dále zajištění záručního servisu. Součástí dodávky budou tištěné návody k obsluze v českém jazyce. Technická specifikace je uvedena v příloze ZD.
Interne Kennung59/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
5. Los
LosLOT-0001