2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (met vrijwillige transparantie) voor onderhoud overeenkomst stationaire persen overlaad Wortmann Milieutechniek B.V.
Beschreibung: Gaat om een specifiek dienst onderhoud aan stationaire persen overlaad 400.000,00
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (met vrijwillige transparantie) voor onderhoud stationaire persen overlaad.
Beschreibung: Bij deze opdacht zijn geen meerdere percelen aan de oorden 1,0
Interne Kennung: 1