319894-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – DYNAMICZNY SYSTEM ZAKUPÓW - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictw: Barlinek, Bolewice, Skwierzyna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICZNY SYSTEM ZAKUPÓW - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictw: Barlinek, Bolewice, Skwierzyna
Beschreibung______________________________________________________________________________________________ (1) Przedmiotem zamówienia Dynamicznego Systemu Zakupów ('DSZ") są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe usługi leśne do wykonania na terenie nadleśnictwa Barlinek, Bolewice, Skwierzyna przewidziane do zlecenia w okresie na jaki zostanie ustanowiony DSZ. ______________________________________________________________________________________________ (2) Celem zamawiającego jest zapewnienie szerokiego grona wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert na realizację poszczególnych, częściowych zamówień, a tym samym zapewnienie ciągłości udzielania zamówień publicznych w zakresie leśnictwa przez cały okres obowiązywania DSZ. ______________________________________________________________________________________________ (3) Specyfikacja Warunków Zamówienia ("SWZ") stanowi Dokumenty Zamówienia i pełni jednocześnie rolę informacji o stosowaniu dynamicznego systemu zakupów oraz specyfikacji warunków zamówienia dla postępowań o udzielenie zamówienia objętych dynamicznym systemem zakupów, z zastrzeżeniem, że szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu danego zamówienia objętego dynamicznym systemem zakupów oraz inne informacje dot. takich postępowań wskazane w art. 323 ust. 3 PZP określane będą w zaproszeniach do składania ofert dla poszczególnych postępowań objętych DSZ.
Vorherige Bekanntmachung759318-2025
Interne KennungZS.270.2.6.2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens______________________________________________________________________________________________ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie ("Pełnomocnik") - działająca na podstawie art. 37 ust. 2-4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm. dalej „PZP”) _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Dynamiczny System Zakupów ("DSZ") __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (1) Niniejszy DSZ zostaje ustanowiony w imieniu następujących Zamawiających („Zamawiający”): Nadleśnictwo Barlinek, Nadleśnictwo Bolewice, Nadleśnictwo Skwierzyna. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie jest Pełnomocnikiem Zamawiających, działającym na podstawie art. 37 ust. 2 PZP. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (2) Postępowanie jest prowadzone w celu ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej „DSZ”) oraz zakwalifikowania wykonawców do DSZ. Zakwalifikowani wykonawcy będą następnie zapraszani do składania ofert w ramach zamówień objętych DSZ. Zakwalifikowanie wykonawców do DSZ nie stanowi zaciągnięcia przez Zamawiających zobowiązania do udzielenia zamówienia Wykonawcy ubiegającemu się o udzielenie zamówień cząstkowych. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (3) Dynamiczny System Zakupów zostanie ustanowiony na okres 48 miesięcy. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (4) Zamawiający zaznacza, że przedstawione w Opisie Przedmiotu Zamówienia ilości są wielkościami szacunkowymi, uśrednionymi w skali obowiązywania DSZ i mają charakter jedynie orientacyjny co nie stanowi zobowiązania Zamawiających do zlecenia usług w takiej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu braku zlecenia usług określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia („SWZ”). _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (5) Informację o stosowaniu DSZ oraz SWZ dla postępowań o udzielenie zamówień objętych DSZ stanowią 'dokumenty zamówienia'. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (6) DSZ to ograniczony w czasie elektroniczny proces udzielania zamówień, których przedmiotem są ogólnie dostępne usługi (art. 7 pkt 5 PZP). _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (7) Z punktu widzenia Wykonawcy w procesie uzyskiwania zamówienia udzielanego z zastosowaniem DSZ można wyodrębnić dwa etapy: (1) zakwalifikowanie się Wykonawcy do uczestnictwa w DSZ oraz (2) złożenie oferty w zamówieniu objętym DSZ. DSZ jest ustanawiany na dłuższy okres czasu i w okresie jego trwania może zatem dojść do udzielenia wielu zamówień objętych DSZ. Tym samym zakwalifikowanie się Wykonawcy do DSZ pozwala mu na wielokrotne wzięcie udziału w postępowaniach objętych DSZ. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (8) Zakwalifikowanie się Wykonawcy do uczestnictwa w DSZ następuje poprzez złożenie wniosku o dopuszczenie do udziału w DSZ. Do udziału w DSZ Zamawiający kwalifikuje wszystkich Wykonawców spełniających warunki udziału w postępowaniu określone w ogłoszeniu o zamówieniu publikowanym w Dzienniku Urzędowym UE oraz informacji o ustanowieniu DSZ publikowanej na stronie internetowej oraz niepodlegających wykluczeniu. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (9) Dopuszczenie do udziału w DSZ następuje poprzez weryfikację JEDZ oraz dokumentów potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia. Zamawiający zobowiązany jest dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy w terminie 10 dni od dnia otrzymania wniosku o dopuszczenie do udziału w DSZ. W uzasadnionych przypadkach, termin o którym mowa w zdaniu poprzednim może zostać wydłużony do 15 dni. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (10) Zakwalifikowanie Wykonawcy do DSZ daje mu gwarancję zaproszenia go do złożenia oferty w każdym postępowaniu objętym DSZ począwszy od zakwalifikowania Wykonawcy do DSZ. Zamawiający obowiązany jest bowiem zaprosić jednocześnie wszystkich uczestników DSZ do składania ofert na każde zamówienie udzielane w ramach tego systemu. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (11) Zamawiający w całym okresie obowiązywania DSZ może wezwać Wykonawców dopuszczonych do udziału w DSZ do złożenia nowego lub zaktualizowanego oświadczenia JEDZ oraz podmiotowych środków dowodowych lub potwierdzenia aktualności informacji zawartych w JEDZ i podmiotowych środkach dowodowych złożonych wraz z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w DSZ w poszczególnych Kategoriach, na podstawie art. 322 oraz art. 126 ust. 2 i 3 PZP.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Barlinek pakiet: 01.D.L7-10.PIEL
Beschreibung______________________________________________________________________________________________ (1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu do wykonania na terenie obszaru administracyjnego Nadleśnictwa Barlinek Leśnictwa: Okno, Czarnolas, Łubianka, Moczydło. __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia DSZ obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu zagospodarowania lasu wynikające z Załącznika nr 2 na który składają się: Załącznik nr 2.1. – PIEL- planowany rozmiar prac; Załącznik nr 2.2.1. – PIEL- szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji; Załącznik nr 2.2.2. – PIEL- wycena wartości zamówienia dla poszczególnych prac; Załącznik nr 2.4.1. – PIEL- potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych-1; Załącznik nr 3 - tabela parametrów _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa zaproszenie do składania ofert. W tym Tabele Parametrów zawierające informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w SWZ w szczególnych warunkach dotyczących danego zaproszenia do złożenia oferty. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (5) Unormowania, których zobowiązany będzie przestrzegać wykonawca są dostępne na stronie internetowej pod adresem https://www.szczecin.lasy.gov.pl/zalaczniki-do-siwz _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (6) Zamawiający nie ma możliwości skorzystania z zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, tzw. zamówień 'podobnych' _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (7) Zamawiający, zgodnie z art. 95 PZP, przy realizacji zamówienia udzielanego w ramach DSZ wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia polegające na pozyskaniu i zrywce surowca drzewnego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy
Interne KennungBarlinek pakiet: 01.D.L7-10.PIEL
Optionen
Beschreibung der Optionen_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (1) W stosunku do każdego zamówienia udzielanego w ramach DSZ Zamawiający zastrzega, że będzie uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty złożonej w postępowaniu udzielanym w ramach ustanowionego DSZ („Opcja”). _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (2) Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty złożonej w postępowaniu udzielanym w ramach ustanowionego DSZ. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty złożonej w postępowaniu udzielanym w ramach ustanowionego DSZ. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (3) Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z § 11 ust 1 projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty złożonej w postępowaniu udzielanym w ramach ustanowionego DSZ. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (4) Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji).
LosLOT-0002
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Barlinek pakiet: 01.D.L7-10.POZ.1
Beschreibung______________________________________________________________________________________________ (1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie obszaru administracyjnego Nadleśnictwa Barlinek Leśnictwa: Okno, Czarnolas, Łubianka, Moczydło __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu pozyskania i zrywki drewna wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – T.1. - planowany rozmiar prac; Załącznik nr 2.2.1. – T.1. - rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji; Załącznik nr 2.2.2. – T.1. - wycena wartości zamówienia dla poszczególnych prac; Załącznik nr 2.3.2. – T.1. - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie; Załącznik nr 2.3.3. – T.1. - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna; Załącznik nr 2.3.4. – T.1. - zestawienie poz. z dodatkowymi utrudnieniami w zakr. pozyskania i zrywki; Załącznik nr 2.3.5. – T.1. - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego; Załącznik nr 2.3.6. – T.1. - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał); Załącznik nr 2.3.7. – T.1. - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna-2; Załącznik nr 3 - tabela parametrów _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa zaproszenie do składania ofert. W tym Tabele Parametrów zawierające informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w SWZ w szczególnych warunkach dotyczących danego zaproszenia do złożenia oferty. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (5) Unormowania, których zobowiązany będzie przestrzegać wykonawca są dostępne na stronie internetowej pod adresem https://www.szczecin.lasy.gov.pl/zalaczniki-do-siwz _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (6) Zamawiający nie ma możliwości skorzystania z zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, tzw. zamówień 'podobnych' _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (7) Zamawiający, zgodnie z art. 95 PZP, przy realizacji zamówienia udzielanego w ramach DSZ wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia polegające na pozyskaniu i zrywce surowca drzewnego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy
Interne KennungBarlinek pakiet: 01.D.L7-10.POZ.1
LosLOT-0003
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Barlinek pakiet: 01.D.L7-10.SGR
Beschreibung______________________________________________________________________________________________ (1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu do wykonania na terenie obszaru administracyjnego Nadleśnictwa Barlinek Leśnictwa: Okno, Czarnolas, Łubianka, Moczydło __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu zagospodarowania lasu wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – SGR - planowany rozmiar prac; Załącznik nr 2.2.1. SGR - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji; Załącznik nr 2.2.2. -SGR- wycena wartości zamówienia dla poszczególnych prac; ; Załącznik nr 3 - tabela parametrów; _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa zaproszenie do składania ofert. W tym Tabele Parametrów zawierające informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w SWZ w szczególnych warunkach dotyczących danego zaproszenia do złożenia oferty. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (5) Unormowania, których zobowiązany będzie przestrzegać wykonawca są dostępne na stronie internetowej pod adresem https://www.szczecin.lasy.gov.pl/zalaczniki-do-siwz _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (6) Zamawiający nie ma możliwości skorzystania z zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, tzw. zamówień 'podobnych' _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (7) Zamawiający, zgodnie z art. 95 PZP, przy realizacji zamówienia udzielanego w ramach DSZ wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia polegające na pozyskaniu i zrywce surowca drzewnego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy
Interne KennungBarlinek pakiet: 01.D.L7-10.SGR
LosLOT-0004
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwo Bolewice pakiet: 1.L.01-05
Beschreibung______________________________________________________________________________________________ (1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe usługi leśne, do wykonania na terenie obszaru administracyjnego Nadleśnictwa Bolewice Leśnictwa Papiernia, Kaliska, Lewice, Silna, Leśny Folwark. __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1. - planowany rozmiar prac; Załącznik nr 2.2.1. - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji; Załącznik nr 2.2.2. - wycena wartości zamówienia dla poszczególnych prac; Załącznik nr 2.3.1. - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna; Załącznik nr 2.3.2. - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie; Załącznik nr 2.3.3. - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna; Załącznik nr 2.3.4. - zestawienie poz. z dodatkowymi utrudnieniami w zakr. pozyskania i zrywki; Załącznik nr 2.3.5. - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego; Załącznik nr 2.3.6. - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał); Załącznik nr 2.3.7. - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna; Załącznik nr 2.4.1. - potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych; Załącznik nr 2.4.2. - zestawienie poz. nieudostępnionych do odnowień wyk. przy pomocy sadzarki; Załącznik nr 3 - tabela parametrów _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa zaproszenie do składania ofert. W tym Tabele Parametrów zawierające informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w SWZ w szczególnych warunkach dotyczących danego zaproszenia do złożenia oferty. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (5) Unormowania, których zobowiązany będzie przestrzegać wykonawca są dostępne na stronie internetowej pod adresem https://www.szczecin.lasy.gov.pl/zalaczniki-do-siwz _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (6) Zamawiający nie ma możliwości skorzystania z zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, tzw. zamówień 'podobnych' _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (7) Zamawiający, zgodnie z art. 95 PZP, przy realizacji zamówienia udzielanego w ramach DSZ wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia polegające na pozyskaniu i zrywce surowca drzewnego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy
Interne KennungNadleśnictwo Bolewice pakiet: 1.L.01-05
LosLOT-0005
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwo Skwierzyna pakiet: 03.L.11-13
Beschreibung______________________________________________________________________________________________ (1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe usługi leśne, do wykonania na terenie obszaru administracyjnego Nadleśnictwa Skwierzyna Leśnictwa Murzynowo, Chrobotek, Zawarcie. __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (2)Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna wynikające z Załącznika nr 2 do Informacji o stosowani dynamicznego systemu zakupów oraz specyfikacji warunków zamówienia dla postępowań o udzielenie zamówień objętych dynamicznym systemem zakupów, na który składają się: Załącznik nr 2.1. - planowany rozmiar prac; Załącznik nr 2.2.1. - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji; Załącznik nr 2.2.2. - wycena wartości zamówienia dla poszczególnych prac; Załącznik nr 2.3.1. - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna; Załącznik nr 2.3.2. - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie; Załącznik nr 2.3.3. - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna; Załącznik nr 2.3.4. - zestawienie poz. z dodatkowymi utrudnieniami w zakr. pozyskania i zrywki; Załącznik nr 2.3.5. - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego; Załącznik nr 2.3.6. - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał); Załącznik nr 2.3.7. - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna; Załącznik nr 2.4.1. - potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych; Załącznik nr 2.4.2. - zestawienie poz. nieudostępnionych do odnowień wyk. przy pomocy sadzarki; Załącznik nr 3 - tabela parametrów _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa zaproszenie do składania ofert. W tym Tabele Parametrów zawierające informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w SWZ w szczególnych warunkach dotyczących danego zaproszenia do złożenia oferty. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (5) Unormowania, których zobowiązany będzie przestrzegać wykonawca są dostępne na stronie internetowej pod adresem https://www.szczecin.lasy.gov.pl/zalaczniki-do-siwz _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (6) Zamawiający nie ma możliwości skorzystania z zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, tzw. zamówień 'podobnych' _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (7) Zamawiający, zgodnie z art. 95 PZP, przy realizacji zamówienia udzielanego w ramach DSZ wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia polegające na pozyskaniu i zrywce surowca drzewnego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy
Interne KennungNadleśnictwo Skwierzyna pakiet: 03.L.11-13