2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa masztów oświetleniowych z agregatem prądotwórczym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 15 kpl. masztów oświetleniowych z agregatem prądotwórczym zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ – Wymagania Eksploatacyjno- Techniczne (WET). 3. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 4. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 4 do SWZ – Wymagania Eksploatacyjno- Techniczne (WET), jak również w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (dalej PPU). 5. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 253731-2026
Interne Kennung: 35/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 15 kpl. masztów oświetleniowych z agregatem prądotwórczym zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji szczegółowo określone w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załącznik nr 3 do SWZ - PPU . Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.