2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zajištění stravovacích služeb pro pacienty, zaměstnance a ostatní strávníky Nemocnice Strakonice, a.s.“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní zabezpečení stravovacích služeb pro pacienty, zaměstnance a ostatní strávníky v souladu s platnou legislativou a jakostními normami pro Nemocnici Strakonice, a.s. Budoucí dodavatel se zaváže vyrobit a dodat stravu včetně nápojů pro pacienty a zaměstnance zadavatele a poskytnout související služby, a to za podmínek a způsobem stanoveným v technických podmínkách (příloha č. 2a) a v návrhu smlouvy o zajištění stravovacích služeb, která tvoří přílohu č. 2, jež jsou nedílnou součástí těchto zadávacích podmínek. Budoucí dodavatel zajistí nepřerušený provoz stravovacího zařízení.
Interne Kennung: Zajištění stravování Nemocnice Strakonice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55511000 Dienstleistungen von Kantinen und anderen nicht öffentlichen Cafeterias
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 15894220 Krankenhausmahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894220 Krankenhausmahlzeiten, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten