2. Verfahren
Verfahren
Titel: ITSM Oplossing
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een leverancier voor een toekomstbestendige IT Service Management oplossing die de ICT-dienstverlening van HLTsamen effectief ondersteunt en aansluit bij de schaal en ontwikkelambities van de organisatie. De oplossing is gebaseerd op ITIL-principes en best practices en draagt bij aan standaardisatie, beheersbaarheid en verdere digitalisering van dienstverlening. Daarnaast vergroot de oplossing de zelfredzaamheid van gebruikers en sluit deze aan op het bestaande applicatielandschap. De onderhavige selectiefase heeft tot doel een beperkt aantal geschikte gegadigden te selecteren. In deze fase wordt beoordeeld welke leveranciers qua visie, productrichting en ervaring het beste aansluiten bij de doelstellingen en context van HLTsamen. De opdracht heeft betrekking op een organisatie met circa 500 eindgebruikers en ongeveer 60 ITSM-behandelaars, waarbij de oplossing wordt ingezet voor de ondersteuning van alle primaire IT-serviceprocessen. De exacte contractomvang, looptijd en financiële kaders worden in de gunningsfase nader uitgewerkt. Aan de genoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 202503 – 2500069
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In het Aanbestedingsdocument zijn de volgende herzieningsclausules opgenomen: 1. Uitbreiding van functionaliteit binnen de ITSM oplossing 2. Aanpassing van gebruik en licenties 3. Doorontwikkeling en aansluiting op technologische ontwikkelingen 4. Migratie van gegevens Zie verder het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.