See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych (w tym z programów lekowych) dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa produktów leczniczych (w tym z programów lekowych) dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach ujętych w pakietach w ilościach uzależnionych od bieżącego zapotrzebowania wynikającego z działalności leczniczej. W załączeniu wykaz leków ( załącznik nr 5 do SWZ) z nazwą środka farmaceutycznego w jednostkach miary i ilość przewidywanego zużycia w okresie 12 miesięcy. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert równoważnych (oferowany przedmiot zamówienia nie gorszy niż ten określony w SWZ), jeżeli z opisu przedmiotu zamówienia mogłoby wynikać, iż przedmiot zamówienia określony został poprzez wskazanie znaku towarowego, pochodzenia lub patentu. W ofercie należy podać swoje odpowiedniki i zamieścić opis dotyczący właściwości odpowiedników. Brak wskazania proponowanych odpowiedników i opisu dotyczącego właściwości zastosowanych odpowiedników stanowi podstawę do odrzucenia oferty – art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 478748-2024
Interne Kennung: P/34/10/2025/LEK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Według załącznika nr 5 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 22
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 23
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 24
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 25
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 26
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 27
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 28
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 29
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 30
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 31
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 32
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 33
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 34
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 35
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 36
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 37
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 38
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 39
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 40
Interne Kennung: Pakiet 40