See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w postaci noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w postaci zapewnienia noclegów, usługi cateringowej i sal szkoleniowych na potrzeby realizacji projektu: „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w systemie ochrony zdrowia”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus 2021-2027, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Szczegółowe wymagania zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 81843-2026
Interne Kennung: RzPP-DOA-WAD.261.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Jest to zamówienie na usługi społeczne na podstawie art. 359 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, więc Zamawiający może skrócić termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: a) województwo pomorskie, miasta: Gdańsk/Gdynia/Sopot b) województwo małopolskie, miasto Kraków/Zakopane c) województwo dolnośląskie, miasto: Wrocław d) województwo mazowieckie, miasto Warszawa e) województwo wielkopolskie, miasto Poznań
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: a) województwo śląskie, miasto Katowice b) województwo kujawsko-pomorskie, miasta: Bydgoszcz/Toruń c) województwo lubuskie, miasta: Gorzów Wielkopolski/Zielona Góra d) województwo zachodniopomorskie, miasta: Szczecin/ Kołobrzeg/ Koszalin e) województwo opolskie, miasto Opole
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: a) województwo warmińsko-mazurskie, miasto Olsztyn b) województwo podlaskie, miasto Białystok c) województwo świętokrzyskie, miasto Kielce d) województwo lubelskie, miasto Lublin e) województwo podkarpackie, miasto Rzeszów. f) województwo łódzkie, miasto: Łódź
Interne Kennung: Część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: powiat opolski, województwo lubelskie.
Interne Kennung: Część 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: powiat olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie
Interne Kennung: Część 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: powiat węgrowski lub powiat garwoliński lub powiat otwocki województwo mazowieckie.
Interne Kennung: Część 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: m. st. Warszawa, województwo mazowieckie
Interne Kennung: część 7 zamówienia