32008-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych na terenie Miasta i Gminy Syców w 2025 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych na terenie Miasta i Gminy Syców w 2025 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia z wolnej ręki jest: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne w zakresie części niezamieszkałej położonych na terenie miasta i gminy Syców . 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: 1) odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne w zakresie części niezamieszkałej położonych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Syców, 2) transporcie do zagospodarowania odpadów komunalnych opisanych w pkt 2 OPZ do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych w Olszowej, 3) wyposażaniu na czas trwania umowy właścicieli nieruchomości i miejsc gromadzenia odpadów w worki oraz pojemniki (o poj. 1100) na odpady segregowane, 4) odbiorze przeterminowanych leków z punktów zbiórki tych odpadów.
Interne Kennung: ITI.271.22.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia z wolnej ręki jest: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne w zakresie części niezamieszkałej położonych na terenie miasta i gminy Syców. 2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: 1) odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne w zakresie części niezamieszkałej położonych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Syców, 2) transporcie do zagospodarowania odpadów komunalnych opisanych w pkt 2 OPZ do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych w Olszowej, 3) wyposażaniu na czas trwania umowy właścicieli nieruchomości i miejsc gromadzenia odpadów w worki oraz pojemniki (o poj. 1100) na odpady segregowane, 4) odbiorze przeterminowanych leków z punktów zbiórki tych odpadów.