2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – kolarstwo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – kolarstwo polegająca na udziale zawodowej grupy kolarskiej Wykonawcy w wydarzeniach, zawodach, treningach i wyścigach kolarskich
Interne Kennung: OR-D-III.272.47.2026.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001