2. Verfahren
Verfahren
Titel: Simon Koopmanstraat, vernieuwing riolering en herinrichting maaiveld
Beschreibung: Het bestaande riool van de Simon Koopmanstraat moet vervangen worden door een gescheiden stelsel (vuilwater- en hemelwaterafvoer) over circa 1.500 meter. Verder moet de weg 30 km/uur ingericht worden met fietsstroken. De verharding van de rijbaan, fietsstroken en trottoirs zijn grotendeels klinkers en tegels. De opdracht bestaat uit drie delen: 1. Op basis van het vastgestelde definitief ontwerp (hierna te noemen: DO) een uitvoeringsontwerp (hierna te noemen: UO) maken; 2. Het optimaliseren van het UO, bijbehorende hoeveelhedenstaat, uitvoeringsplanning, open begroting en het indienen van een definitieve aanbieding. 3. Na acceptatie van de aanbieding, het uitvoeren werkzaamheden conform eigen aanbieding. Het bestaande riool van de Simon Koopmanstraat vervangen moet worden door een gescheiden stelsel (vuilwater- en hemelwaterafvoer) over circa 1.500 meter. Verder moet de weg 30 km/uur ingericht worden met fietsstroken. De verharding van de rijbaan, fietsstroken en trottoirs zijn grotendeels klinkers en tegels.
Interne Kennung: Z-25-589830
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45236000 Oberbauarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de leidraad is in hoofdstuk 2.10 een herzieningsclausule opgenomen.