2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzorgen Dienstreizen tbv het Kadaster
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht betreft het leveren van diensten op het gebied van internationale zakenreizen en overige daarmee samenhangende dienstverlening voor het Kadaster. De dienstverlening omvat onder meer de operationele ondersteuning bij het plannen, boeken, wijzigen en afhandelen van internationale dienstreizen. Het Kadaster zoekt een professionele en betrouwbare partner die dienstverlening en producten hoog in het vaandel heeft staan en deze ook aantoonbaar kan realiseren. Daarbij zijn met name de volgende aspecten van belang: duurzaamheid, gebruiksvriendelijkheid, een hoog servicelevel en deskundigheid van de dienstverlening. Het Kadaster gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren/opties) van een bedrag van € 3.700.000,- exclusief BTW. Dit is slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Om te voorkomen dat de Raamovereenkomst eerder beëindigd moet worden dan de looptijd zou aangeven, in verband met het bereiken van de geraamde opdrachtwaarde, wordt rekening gehouden met een onvoorziene uitnutting van deze Raamovereenkomst. De maximale omvang van deze Raamovereenkomst is daarom bepaald op: een bedrag van € 4.000.000,- exclusief BTW. Zodra dit plafond is bereikt, eindigt de raamovereenkomst van rechtswege, ongeacht de resterende looptijd.
Interne Kennung: TN 576974
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: optie tot maximaal 3 maal 1 jaar verlenging.