See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software applicatie toeleidingsmonitor voorschoolse educatie
Beschreibung: Toeleidingsmonitot voorschoolse educatie niet van toepassing
Interne Kennung: 2025MO034
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Toeleidingsmonitor voorschoolse educatie
Beschreibung: Toeleidingsmonitor voorschoolse educatie
Interne Kennung: 1