2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering HVO100 in bulk voor de EMCO-Groep
Beschreibung: EMCO-Groep heeft zich geconformeerd aan de klimaatdoelstelling om tussen 2025 en 2030 volledig CO2 neutraal te zijn. Gelet op de sterk gestegen brandstofprijzen, waaronder HVO100, en de voorgenomen overstap van fossiele diesel naar HVO100, heeft EMCO-Groep besloten om een Europese aanbestedingsprocedure te starten. De opdracht heeft betrekking op de levering van HVO100 in bulk op de in de offerteaanvraag genoemde locaties, inclusief het leveren, plaatsen en onderhouden van een tankinstallatie en pompvoorziening. Zie offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de levering van HVO100 in bulk op de in de offerteaanvraag genoemde locaties, inclusief het leveren, plaatsen en onderhouden van een tankinstallatie en pompvoorziening. Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1