320354-2026 - Wettbewerb
Polen – Festplattenlaufwerke – Rozbudowa klastra macierzy NetApp wraz z wdrożeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa klastra macierzy NetApp wraz z wdrożeniem
Beschreibung1. Przedmiotem Umowy jest rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego klastra macierzy NetApp o sprzęt spełniający wymagania określone w Załączniku nr 1 do Istotnych Postanowień Umowy, dalej IPU, (zwany dalej jako „Sprzęt”) oraz jego wdrożenie, w zakresie opisanym w Załączniku nr 2 do IPU (zwane dalej jako „Wdrożenie”) wraz z zapewnieniem gwarancji jakości dla dostarczonego Sprzętu oraz wykonanego Wdrożenia przez okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w IPU, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung176/2026/C
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanym dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”. Wzór jednolitego dokumentu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 3. Zamawiający nie żąda złożenia oświadczeń, o których mowa w ust. 1, dotyczących podwykonawców. 4. Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)–e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 5. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033 (wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 2a do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 6. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego klastra macierzy NetApp o sprzęt spełniający wymagania określone w Załączniku nr 1 do Istotnych Postanowień Umowy, dalej IPU, (zwany dalej jako „Sprzęt”) oraz jego wdrożenie, w zakresie opisanym w Załączniku nr 2 do IPU (zwane dalej jako „Wdrożenie”) wraz z zapewnieniem gwarancji jakości dla dostarczonego Sprzętu oraz wykonanego Wdrożenia przez okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w IPU, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.