2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych – sprzęt IT i oprogramowanie systemowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu definiowanego zgodnie z art. 2 pkt 12-13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/881 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie ENISA (Agencji Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa) oraz certyfikacji cyberbezpieczeństwa w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz uchylenia rozporządzenia (UE) nr 526/2013 (akt o cyberbezpieczeństwie), gdzie: produkt ICT oznacza element lub grupę elementów sieci lub systemów informatycznych, usługa ICT oznacza usługę polegającą w pełni lub głównie na przekazywaniu, przechowywaniu, pobieraniu lub przetwarzaniu informacji za pośrednictwem sieci i systemów informatycznych, zaś proces ICT oznacza zestaw czynności wykonywanych w celu projektowania, rozwijania, dostarczania lub utrzymywania produktów ICT lub usług ICT, tj. w szczególności dostawa sprzętu i systemów ICT, w tym: 1.1 Serwer typ I – 1 szt. 1.2 Serwer typ II – 1 szt. 1.3 Serwer typu III – 2 szt. 1.4 Macierz dyskowa wraz z dodatkową półką dyskową – 1 kpl. 1.5 Przełącznik SAN (FC) – 2 szt. 1.6 Przełącznik LAN (rdzenia sieci) – 2 szt. 1.7 UTM – 2 szt. 1.8 Dodatkowe dyski (rozbudowa serwera) 12 szt. 1.9 Szafy serwerowe 2 szt. 1.10 System kopii zapasowych 1 kpl. 1.11 Zasilacz awaryjny 2 szt. oraz prace wdrożeniowe - usługa instalacji, konfiguracji oraz migracji środowisk i świadczenie usługi serwisowej i wsparcia technicznego przez okres 36 miesięcy, na potrzeby realizacji projektu „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w SPS ZOZ w Lęborku” w ramach KPO, Działanie 1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” realizowanego przez SPS ZOZ z siedzibą w Lęborku, ul. Juliana Węgrzynowicza 13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu definiowanego zgodnie z art. 2 pkt 12-13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/881 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie ENISA (Agencji Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa) oraz certyfikacji cyberbezpieczeństwa w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz uchylenia rozporządzenia (UE) nr 526/2013 (akt o cyberbezpieczeństwie), gdzie: produkt ICT oznacza element lub grupę elementów sieci lub systemów informatycznych, usługa ICT oznacza usługę polegającą w pełni lub głównie na przekazywaniu, przechowywaniu, pobieraniu lub przetwarzaniu informacji za pośrednictwem sieci i systemów informatycznych, zaś proces ICT oznacza zestaw czynności wykonywanych w celu projektowania, rozwijania, dostarczania lub utrzymywania produktów ICT lub usług ICT, tj. w szczególności dostawa sprzętu i systemów ICT, w tym: 1.1 Serwer typ I – 1 szt. 1.2 Serwer typ II – 1 szt. 1.3 Serwer typu III – 2 szt. 1.4 Macierz dyskowa wraz z dodatkową półką dyskową – 1 kpl. 1.5 Przełącznik SAN (FC) – 2 szt. 1.6 Przełącznik LAN (rdzenia sieci) – 2 szt. 1.7 UTM – 2 szt. 1.8 Dodatkowe dyski (rozbudowa serwera) 12 szt. 1.9 Szafy serwerowe 2 szt. 1.10 System kopii zapasowych 1 kpl. 1.11 Zasilacz awaryjny 2 szt. oraz prace wdrożeniowe - usługa instalacji, konfiguracji oraz migracji środowisk i świadczenie usługi serwisowej i wsparcia technicznego przez okres 36 miesięcy, na potrzeby realizacji projektu „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w SPS ZOZ w Lęborku” w ramach KPO, Działanie 1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” realizowanego przez SPS ZOZ z siedzibą w Lęborku, ul. Juliana Węgrzynowicza 13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany złożyć wraz z ofertą wypełniony Formularz parametrów techniczno-eksploatacyjnych, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ, który zawiera informacje szczegółowe w zakresie oferowanych urządzeń / oprogramowania. Załącznik ten stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu w myśl postanowień art. 107 ust 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Zamawiający informuje, że w przypadku gdyby określił w SWZ lub załącznikach do niego przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów, pochodzenia, norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, to należy traktować takie określenie, jako przykładowe. W każdym takim przypadku Zamawiający dopuszcza zaoferowanie rozwiązań równoważnych o parametrach nie gorszych niż posiadane przez wskazane materiały, urządzenia, oprogramowanie, itp. z zachowaniem tych samych lub lepszych standardów technicznych, technologicznych i jakościowych. Ponadto zamienne materiały, urządzenia lub oprogramowanie itp. przyjęte do wyceny: a) powinny spełniać funkcje, jakiej mają służyć, b) powinny być kompatybilne z pozostałymi urządzeniami, aby zespół urządzeń dawał zamierzony efekt (funkcjonalny i technologiczny), c) nie mogą wpływać na zmianę rodzaju i zakresu dostaw lub usług. 3. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentacji KPO, Działanie 1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” dostępnej na stronie https://www.gov.pl/web/zdrowie/inwestycja-d112-przyspieszenie-procesow-transformacji-cyfrowej-ochrony-zdrowia-poprzez-dalszy-rozwoj-uslug-cyfrowych-w-ochronie-zdrowia-nabor-konkurencyjny . 4. Warunki realizacji zamówienia: 1) Zamawiający wymaga, aby realizacja zamówienia była zgodna z zasadą DNSH („Do No Significant Harm") określoną w art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 18 czerwca 2020 r. W szczególności Wykonawca zapewni: że transport, opakowania i sposób dostawy ograniczają emisję zanieczyszczeń i odpadów, że dostarczony sprzęt spełnia wymagania środowiskowe (m.in. RoHS, REACH, energooszczędność), że powstałe odpady zostaną zagospodarowane zgodnie z przepisami o odpadach i WEEE. 2) Zamawiający zastrzega sobie - na etapie realizacji umowy - prawo do kontroli zgodności realizacji z wymaganiami DNSH. 3) Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia odbywało się z uwzględnieniem Standardów dostępności dla polityki spójności 2021–2027, opublikowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. W szczególności wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia: Dostępności informacyjno-komunikacyjnej – w tym przygotowania dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, materiałów szkoleniowych i informacyjnych w formie czytelnej, zrozumiałej oraz dostępnej dla osób ze szczególnymi potrzebami; Dostępności funkcjonalnej – systemy i urządzenia muszą być projektowane zgodnie z zasadami ergonomii i umożliwiać obsługę przez osoby z ograniczeniami funkcjonalnymi (np. ograniczenia motoryczne, sensoryczne); Dostępności cyfrowej – jeśli przedmiot zamówienia obejmuje elementy oprogramowania lub interfejsy cyfrowe, powinny one spełniać wymagania standardu WCAG 2.1 na poziomie AA (jeśli dotyczy).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.d.