2. Verfahren
Verfahren
Titel: trapliften (gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein)
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op de overheidsopdracht voor de levering, plaatsing, onderhoud en het verwijderen van trapliften voor de gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: Z/25/790186
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115600 Treppenaufzüge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Onderstaande werkzaamheden vallen binnen de scope van de opdracht maar worden afgenomen als daar specifiek opdracht voor wordt gegeven en zijn veelal voor kosten van de cliënt: Een extra uitlooprail; Een extra parkeerbocht; Meerprijs voor een traplift aan de spilzijde daar waar de muurzijde volstaat.