See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie z podziałem na 18 części.
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w Specyfikacjach Technicznych (Części IV SWZ) oraz w kosztorysach ofertowych (Część V SWZ). 2. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W przypadku odniesienia się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 18 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę na daną część zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do maksymalnie 5 części zamówienia. W przypadku złożenia oferty w odniesieniu do większej liczby części niż przewidziany przez Zamawiającego limit 5 części, wszystkie oferty częściowe podlegają odrzuceniu ze względu na niezgodność treści oferty z warunkami zamówienia – art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP do wartości 8 283 655,68 zł netto. - kwota dla Części 1 wynosi - 245 240,43 zł - kwota dla Części 2 wynosi - 316 664,84 zł - kwota dla Części 3 wynosi - 370 175,27 zł - kwota dla Części 4 wynosi - 521 937,94 zł - kwota dla Części 5 wynosi - 354 394,56 zł - kwota dla Części 6 wynosi - 336 451,94 zł - kwota dla Części 7 wynosi - 545 170,55 zł - kwota dla Części 8 wynosi - 654 803,81 zł - kwota dla Części 9 wynosi - 681 202,98 zł - kwota dla Części 10 wynosi - 869 756,61 zł - kwota dla Części 11 wynosi - 229 819,35 zł - kwota dla Części 12 wynosi - 363 865,71 zł - kwota dla Części 13 wynosi - 304 966,92 zł - kwota dla Części 14 wynosi - 639 405,11 zł - kwota dla Części 15 wynosi - 588 322,96 zł - kwota dla Części 16 wynosi - 294 753,61 zł - kwota dla Części 17 wynosi - 538 441,10 zł - kwota dla Części 18 wynosi - 428 282,03 zł W ramach zamówienia podobnego przewiduje się koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie. 5. 9. Wykonawca przez cały okres realizacji umowy z MZDW w Warszawie zobowiązany jest posiadać Polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) za szkody wyrządzone podczas realizacji umowy w przedmiocie umowy oraz osobom trzecim na cały okres obowiązywania umowy i na sumę gwarancyjną nie niższą niż: dla części: 4,7,8,9,10,14,15,17 – 1 000 000 zł brutto dla części: 1,2,3,5,6,11,12,13,16,18 – 200 000 zł brutto. Wykonawca jest zobowiązany do przekazania zamawiającemu kopii aktualnej i opłaconej polisy w terminie do 14 dni od dnia zawarcia umowy. Pod warunkiem zachowania ciągłości ubezpieczenia Zamawiający dopuszcza możliwość przedstawiania w toku trwania umowy kilku polis potwierdzających posiadanie ubezpieczenia (OC) obejmujący łącznie cały okres realizacji umowy. Wykonawca jest zobowiązany do przekazania Zamawiającemu kopii kolejnej aktualnej i opłaconej polisy w terminie 7 dni od upływu terminu ważności poprzedniej polisy. Jeżeli Wykonawca nie wywiąże się z powyższego obowiązku, Zamawiający naliczy Wykonawcy kary umowne za zwłokę w wysokości określonej w umowie. W przypadku braku przedłożenia kopii aktualnej i opłaconej polisy ubezpieczenia (OC) w terminie do 14 dni od dnia zawarcia umowy Zamawiającemu będzie przysługiwało prawo odstąpienia od umowy z przyczyn leżących po stronie wykonawcy. 6. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego poniżej czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465).Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia: - pracownicy fizyczni wykonujący czynności koszenia trawy. 7. Wykonawca, którego oferta została wybrana w zakresie zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie. Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy opisane są w Rozdziale XX części I SWZ. 8. Termin realizacji zamówienia: 9 miesięcy od daty podpisania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 856879-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock, Obwodu Drogowego w Gostyninie.
Beschreibung: Część 1 – Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock, Obwodu Drogowego w Gostyninie.
Interne Kennung: 274/25 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock, Obwodu Drogowego w Sannikach.
Beschreibung: Część 2 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock, Obwodu Drogowego w Sannikach.
Interne Kennung: 274/25 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock, Obwodu Drogowego w Bielsku.
Beschreibung: Część 3 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock, Obwodu Drogowego w Bielsku.
Interne Kennung: 250/24 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego w Ciechanowie, Obwodu Drogowego w Grudusku oraz Ciechanowie.
Beschreibung: Część 4 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego w Ciechanowie, Obwodu Drogowego w Grudusku oraz Ciechanowie.
Interne Kennung: 250/24 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego w Ciechanowie, Obwodu Drogowego w Żurominie.
Beschreibung: Część 5 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego w Ciechanowie, Obwodu Drogowego w Żurominie.
Interne Kennung: 274/25 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwodu Drogowego w Grodzisku Mazowieckim.
Beschreibung: Część 6 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwodu Drogowego w Grodzisku Mazowieckim.
Interne Kennung: 274/25 część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie, na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwodu Drogowego w Łazach oraz Pruszkowie.
Beschreibung: Część 7 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie, na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki, Obwodu Drogowego w Łazach oraz Pruszkowie.
Interne Kennung: 274/25 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka, Obwodu Drogowego w Czerwinie oraz Krasnosielcu i Myszyńcu.
Beschreibung: Część 8 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka, Obwodu Drogowego w Czerwinie oraz Krasnosielcu i Myszyńcu.
Interne Kennung: 274/25 część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Mazowiecki, Obwodu Drogowego w Nasielsku oraz w Nowym Dworze Mazowieckim.
Beschreibung: Część 9 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Mazowiecki, Obwodu Drogowego w Nasielsku oraz w Nowym Dworze Mazowieckim.
Interne Kennung: 274/25 część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Mazowiecki, Obwodu Drogowego w Wołominie.
Beschreibung: Część 10 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Wołomin - Nowy Dwór Mazowiecki, Obwodu Drogowego w Wołominie.
Interne Kennung: 274/25 część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Węgrów – Siedlce, Obwodu Drogowego w Węgrowie.
Beschreibung: Część 11 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Węgrów – Siedlce, Obwodu Drogowego w Węgrowie.
Interne Kennung: 274/25 część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Węgrów – Siedlce, Obwodu Drogowego w Siedlcach.
Beschreibung: Część 12 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Węgrów – Siedlce, Obwodu Drogowego w Siedlcach.
Interne Kennung: 274/25 część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Węgrów – Siedlce, Obwodu Drogowego w Kosowie Lackim.
Beschreibung: Część 13 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Węgrów – Siedlce, Obwodu Drogowego w Kosowie Lackim.
Interne Kennung: 274/25 część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Radom, Obwodu Drogowego w Lipsku oraz Radomiu.
Beschreibung: Część 14 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Radom, Obwodu Drogowego w Lipsku oraz Radomiu.
Interne Kennung: 274/25 część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Radom, Obwodu Drogowego w Potworowie oraz Nowym Mieście nad Pilicą.
Beschreibung: Część 15 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Radom, Obwodu Drogowego w Potworowie oraz Nowym Mieście nad Pilicą.
Interne Kennung: 274/25 część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Otwock – Piaseczno, Obwodu Drogowego w Otwocku.
Beschreibung: Część 16 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Otwock – Piaseczno, Obwodu Drogowego w Otwocku.
Interne Kennung: 274/25 część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Otwock – Piaseczno, Obwodu Drogowego w Piasecznie oraz Tarczynie.
Beschreibung: Część 17 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Otwock – Piaseczno, Obwodu Drogowego w Piasecznie oraz Tarczynie.
Interne Kennung: 274/25 część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Garwolin, Obwodu Drogowego w Maciejowicach oraz Warce.
Beschreibung: Część 18 - Koszenie traw i chwastów oraz zbieranie śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Garwolin, Obwodu Drogowego w Maciejowicach oraz Warce.
Interne Kennung: 274/25 część 18