2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych na liniach 3, 10 i 16 w Wejherowie, gminie Wejherowo i gminie Luzino, w dni powszednie od poniedziałku do piątku, dwoma autobusami miejskimi przegubowymi niskopodłogowymi o długości co najmniej 17,5 m.
Beschreibung: Świadczenie usług przewozowych na liniach 3, 10 i 16 w Wejherowie, gminie Wejherowo i gminie Luzino, w dni powszednie od poniedziałku do piątku, dwoma autobusami miejskimi przegubowymi niskopodłogowymi o długości co najmniej 17,5 m.
Interne Kennung: MZK/01/02/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)