32048-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tests und Analysen bezüglich Zusammensetzung und Reinheit – Poskytování analýz chemického složení a poměrů zastoupení izotopů v archeologických vzorcích
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování analýz chemického složení a poměrů zastoupení izotopů v archeologických vzorcích
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívající v provádění chemické analýzy archeologických vzorků z různých materiálů za účelem stanovení jejich chemického složení a poměru zastoupení jednotlivých izotopů. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části: a) Část 1: Stanovení obsahu Re, Os a poměrů jejich izotopů b) Část 2: Stanovení izotopových poměrů Sr a Pb pomocí TIMS c) Část 3: Stanovení chemického složení a analýza izotopů Pb pomocí MC-ICP-MS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71610000 Tests und Analysen bezüglich Zusammensetzung und Reinheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelStanovení obsahu Re, Os a poměrů jejich izotopů
BeschreibungChemická analýza vzorků z železných artefaktů, strusek a železných rud, případně směsných vzorků tvořených mezistupni mezi těmito druhy materiálů a stanovení obsahu Re, Os a izotopových poměrů 187Re/188Os a 187Os/188Os v těchto vzorcích pomocí termálně ionizační spektrometrie (TIMS)
Interne KennungČást 1