2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stała, kompleksowa oraz całodobowa obsługa podróży krajowych i zagranicznych dla BGK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest stała, kompleksowa oraz całodobowa obsługa podróży krajowych i zagranicznych dla Zamawiającego w zakresie: a. rezerwacji, zakupu, wystawiania i wydawania biletów; b. rezerwacji i zakupu usług noclegowych; c. rezerwacji i zakupu usług transportowych; d. świadczenia usług pozostałych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „PPU”).
Interne Kennung: DZK/26/DLA/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest stała, kompleksowa oraz całodobowa obsługa podróży krajowych i zagranicznych dla Zamawiającego w zakresie: a. rezerwacji, zakupu, wystawiania i wydawania biletów; b. rezerwacji i zakupu usług noclegowych; c. rezerwacji i zakupu usług transportowych; d. świadczenia usług pozostałych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „PPU”).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający odpowiednio podzielił przedmiot zamówienia na zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji: 1) w ramach zamówienia podstawowego, Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 30% całkowitego Maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy, o którym mowa w § 5 ust. 3 PPU; 2) w ramach zamówienia objętego prawem opcji, Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia na poziomie 70% całkowitego Maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy, o którym mowa w § 5 ust. 3 PPU. Szczegółowe informacje dotyczące Opcji, w tym zakres oraz zasady na jakich będzie się odbywała realizacja Opcji, zostały zawarte w SWZ, w OPZ oraz PPU. Zamawiający informuje, że prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach niniejszego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji, w całości lub w części, jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub części Wykonawcy nie będzie przysługiwało dodatkowe wynagrodzenie, ani jakiekolwiek roszczenie.