See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WE.ZP.261.5.2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej niezbędnego do funkcjonowania Zamawiającego. Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być wysokiej jakości, kompletny, sprawny technicznie, bezpieczny, nie może być sprzętem odnowionym (refubrished), wolny od wad materiałowych i prawnych. Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (formularz szczegółowy opisu zamówienia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WE.ZP.261.5.2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej - część 1
Los: LOT-0002
Titel: WE.ZP.261.5.2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej - część 2
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: WE.ZP.261.5.2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej - część 3
Los: LOT-0004
Titel: WE.ZP.261.5.2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej - część 4
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: WE.ZP.261.5.2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej - część 5
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0006
Titel: WE.ZP.261.5.2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej - część 6