2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 08 Maaionderhoud in het landelijk gebied van Zuidelijk Flevoland en het stedelijk gebied van de gemeente Zeewolde
Beschreibung: Beschrijving Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst om te komen tot Opdrachtverlening voor ' Maaionderhoud in het landelijk gebied van Zuidelijk Flevoland en het stedelijk gebied van de gemeente Zeewolde'. De uitgebreide omschrijving van het werk, de uit te voeren werkzaamheden en de daarbij horende uitvoeringsvoorwaarden, is opgenomen in het bestek met kenmerk Bestek 08 Omvang van de Opdracht Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het knippen/korven nat gedeelte watergangen; - het maaien van bermen, onder- en plasbermen en taluds van traditionele, duurzame en natuurvriendelijke oevers van vaarten, tochten en poelen; - het maaien van taluds en bodems van d-tochten; - het maaien van kopeinden watergangen; - het opruimen van het gemaaide gewas in stedelijk gebied; - het maaien van objecten; - het maaionderhoud aan watergangen in stedelijk gebied van Zeewolde; - het ter beschikking stellen van materieel en personeel; - het verrichten van alle bijkomende werkzaamheden. Locatie Het uit te voeren werk is gelegen in Zuidelijk Flevoland en het stedelijk gebied van de gemeente Zeewolde
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000