2. Verfahren
Verfahren
Titel: Forhåndsmeddelelse - Indsamlingsposer af genbrugsplast
Beschreibung: Køge Kommune har til hensigt at udbyde indsamlingsposer af genanvendeligt plast, på vegne af både Køge Kommune og Stevns Kommune. I den forbindelse inviterer Køge og Stevns Kommune relevante, interesserede leverandører til individuel markedsdialog, med henblik på afdækning af, hvad markedet kan imødekomme og efterleve af krav ved levering af en endelig kontrakt. De individuelle markedsdialogmøder forventes afholdt torsdag den 4. juni 2026, på Køge Kommunes rådhuset: Torvet 1, 4600 Køge. Der afsættes tid til 5 dialogmøder á 1 times varighed, og tilmelding er først til mølle. Tilmelding skal ske til Ditte Westerlin, Udbudskonsulent, via ditte.b.westerlin@koege.dk senest den 22. maj 2026 kl. 12:00.
Interne Kennung: 26-137
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen