2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace ETCS do MUV společnosti JARO Česká Skalice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexní dodávce a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS aplikační úrovně 2 (Level 2), která bude vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3) v její poslední a nejnovější verzi (dále jen „Zařízení“) do 1 ks Motorového univerzálního vozidla MUV 75 (dále jen „MUV“ či „vozidlo“), v souladu s požadavky uvedeným v Příloze č. 1 (dále rovněž jako „dílo“). Součástí zakázky je také dodání dokumentace k obsluze a údržbě Zařízení a dále dokumentaci k provádění oprav a změn na vozidle vybaveném Zařízením (např. elektroschémata vozidla, výkres umístění komponent Zařízení na vozidle apod.) a dále i veškerých dokladů nezbytných k provozování takto dovybaveného vozidla na železničních tratích v České republice, které nebudou prozatímní nebo zkušební povahy, včetně schválení Drážním úřadem (DÚ) a Evropskou agenturou pro železnice (ERA), bude-li to třeba.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001