2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dopravní nádoby na TZ RI - lokalita Dolní Rožínka
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky je dodávka 2 kusů nových dopravních nádob na těžní zařízení (dále jen „TZ“) 2B 6018 a to včetně veškerých nákladů spojených s realizací veřejné zakázky (doprava do místa dodání a přepravní materiál) v rámci provozní akce PVP Bukov-zajištění provozu.
Interne Kennung: DIAMO-D350/102306/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DIAMO-D350/115998/2025