320646-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – DOSTAWY SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (3)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWY SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (3)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego użytku w podziale na 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załącznik nr 1 do SWZ dla danego pakietu.
Interne Kennung03/05/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1
BeschreibungTROKARY
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2
BeschreibungDREN DO ODSYSANIA I DO PODAŻY TLENU
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3
BeschreibungSPRZĘT DO ODSYSANIA W SYSTEMIE ZAMKNIĘTYM
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4
BeschreibungKANIULE DO WKŁUĆ DOŻYLNYCH DLA NOWORODKÓW
LosLOT-0005
TitelPAKIET 5
BeschreibungPRZYRZĄDY DO PRZETACZANIA