320650-2025 - Wettbewerb
Belgien – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Raamcontract voor de levering, installatie en onderhoud van geautomatiseerde medicatiekasten (ADC)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract voor de levering, installatie en onderhoud van geautomatiseerde medicatiekasten (ADC)
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, plaatsing, indienststelling en onderhoud van geautomatiseerde medicatiekasten. In eerste instantie worden deze voorzien op volgende afdelingen binnen AZ Herentals: - Spoeddienst - Fast track - Spoeddienst - Apotheek - Noodkast (in optie) - Internistisch dagziekenhuis (in optie) Deze raamovereenkomst houdt mogelijk ook een uitbreiding in, dit in het kader van een verdere uitrol op andere afdelingen binnen AZ Herentals en mogelijks ook binnen AZ Turnhout.
Interne Kennung: AZH-021_2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZH-021_2025 - 1
Beschreibung: Levering, plaatsing, indienststelling en onderhoud van geautomatiseerde medicatiekasten.
Interne Kennung: 1