2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych wraz z materacami przeciwodleżynowymi na potrzeby rozbudowywanego Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego w Sejnach w ramach przedsięwzięcie pn. „Moderniz
Beschreibung: Zakup i dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych wraz z materacami przeciwodleżynowymi na potrzeby rozbudowywanego Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego w Sejnach w ramach przedsięwzięcie pn. „Moderniz
Interne Kennung: 13/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych wraz z materacami przeciwodleżynowymi na potrzeby rozbudowywanego Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego w Sejnach w ramach przedsięwzięcie pn. „Modernizacja i rozbudowa Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Sejnach” finansowanego ze środków planu rozwojowego, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności:
Beschreibung: Zakup i dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych wraz z materacami przeciwodleżynowymi na potrzeby rozbudowywanego Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego w Sejnach w ramach przedsięwzięcie pn. „Modernizacja i rozbudowa Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Sejnach” finansowanego ze środków planu rozwojowego, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”