See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie voorafgaand aan opdracht: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: Het verzorgen van de gemeentelijke aansprakelijkheidsverzekering. De gemeente Haarlemmermeer is voornemens hiervoor een overeenkomst te sluiten met Mandatis B.V. De looptijd van de opdracht is 36 maanden, van 1 juli 2026 tot 1 juli 2029 met de optie van twee maal een verlenging van één jaar. Gemeente met circa 170.000 inwoners
Interne Kennung: 2025-524
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Haarlemmermeer
Beschreibung: Het verzorgen van de gemeentelijke aansprakelijkheidsverzekering Gemeente met circa 170.000 inwoners
Interne Kennung: 1