Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314310 Dienstleistungen für thermische Bauphysik
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Arnhem/Nijmegen (NL226)
Land: Niederlande
Zusätzliche Informationen: Renkum
Wert
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjaren isolatieprogramma
Beschrijving: Gemeente Renkum wil een raamovereenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van het Meerjaren isolatieprogramma. €458.448 (geschat)
Interne identificatiecode: 187295
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Aanbesteding Meerjaren isolatieprogramma De geschatte geraamde waarde betreft €458.448.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314310 Diensten in verband met warmtetechniek voor gebouwen