320791-2026 - Ergebnis
Polen – Personalcomputer – 21.2026 Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Filii w Wałbrzychu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel21.2026 Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Filii w Wałbrzychu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Filii w Wałbrzychu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 2.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung150532-2026
Interne KennungAZP.260.21.2026.PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
LosLOT-0005
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Filii w Wałbrzychu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).